FREE Delivery on Orders $149+ Details
$357.95 each / $1,431.80 Set of 4
Saved - View your saved items
We're sorry. We couldn't save this product at this time.
Description, Q&A
| Brand | APR |
| Wheel Model | A01 |
| Wheel Size | 18x8.5 |
| Wheel Diameter | 18 Inch |
| Wheel Width | 8.50 Inches |
| Wheel Offset | 45mm |
| Wheel Backspacing | 6.522 Inch, 165.7mm |
| Wheel Color | Silver |
| Wheel Style | Custom |
| Wheel Finish | Gloss |
| Wheel Material | Aluminum |
| Wheel Bolt Pattern | 5 x 112mm (5 x 4.41-Inch) |
APR WHL00015
CA Residents: WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov
Wheel & Tire Fitments For