FREE Delivery on Orders $149+ Details
$407.00 each / $1,628.00 Set of 4
Saved - View your saved items
We're sorry. We couldn't save this product at this time.
Description, Q&A
| Brand | TSW |
| Wheel Model | Lasarthe |
| Wheel Size | 18x8.5 |
| Wheel Diameter | 18 Inch |
| Wheel Width | 8.50 Inches |
| Wheel Offset | 35mm |
| Wheel Backspacing | 6.128 Inch, 155.7mm |
| Wheel Color | Silver |
| Wheel Style | Custom |
| Wheel Finish | Gloss |
| Wheel Material | Aluminum |
| Wheel Bolt Pattern | 5 x 114.3mm (5 x 4.5-Inch) |
| Wheel Weight | 20.81 |
| Wheel Hub Bore Size | 72.56mm |
TSW TW002SD18851235
CA Residents: WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov
Wheel & Tire Fitments For