FREE Delivery on Orders $149+ Details
$479.00 each / $1,916.00 Set of 4
Saved - View your saved items
We're sorry. We couldn't save this product at this time.
Description, Q&A
| Brand | TSW |
| Wheel Model | Canard |
| Wheel Size | 19x10.5 |
| Wheel Diameter | 19 Inch |
| Wheel Width | 10.50 Inches |
| Wheel Offset | 35mm |
| Wheel Backspacing | 7.128 Inch, 181.1mm |
| Wheel Color | Black, Black Chrome |
| Wheel Style | Custom |
| Wheel Finish | Gloss |
| Wheel Material | Aluminum |
| Wheel Bolt Pattern | 5 x 112mm (5 x 4.41-Inch) |
| Wheel Weight | 23.81 |
| Wheel Hub Bore Size | 66.56mm |
TSW TW004BD19055735
CA Residents: WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov
Wheel & Tire Fitments For