FREE Delivery on Orders $149+ Details
$517.00 each / $2,068.00 Set of 4
Saved - View your saved items
We're sorry. We couldn't save this product at this time.
Description, Q&A
| Brand | TSW |
| Wheel Model | Canard |
| Wheel Size | 20x9 |
| Wheel Diameter | 20 Inch |
| Wheel Width | 9 Inches |
| Wheel Offset | 20mm |
| Wheel Backspacing | 5.787 Inch, 147mm |
| Wheel Color | Silver |
| Wheel Style | Custom |
| Wheel Finish | Gloss |
| Wheel Material | Aluminum |
| Wheel Bolt Pattern | 5 x 112mm (5 x 4.41-Inch) |
| Wheel Weight | 24.69 |
| Wheel Hub Bore Size | 66.56mm |
TSW TW004SD20905720
CA Residents: WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov
Wheel & Tire Fitments For