FREE Delivery on Orders $149+ Details
$438.00 each / $1,752.00 Set of 4
Saved - View your saved items
We're sorry. We couldn't save this product at this time.
Description, Q&A
| Brand | TSW |
| Wheel Model | Goodwood |
| Wheel Size | 20x9 |
| Wheel Diameter | 20 Inch |
| Wheel Width | 9 Inches |
| Wheel Offset | 45mm |
| Wheel Backspacing | 6.772 Inch, 172mm |
| Wheel Color | Silver |
| Wheel Style | Custom |
| Wheel Finish | Matte |
| Wheel Material | Aluminum |
| Wheel Bolt Pattern | 5 x 112mm (5 x 4.41-Inch) |
TSW TW005SX20905745
CA Residents: WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov
Wheel & Tire Fitments For